Bağlarbaşı mah refah sok no 34 Maltepe İstanbul

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen kuruluşumuz İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİailesi sizlere ekonomik çözümler üretmek için

her geçen gün kendisini yeniliyor. Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ ailesi sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyor. Firmamız 15 yıl WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı ensetisitleri halk sağlığı ve kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili, uzman ve çok tecrübeli bir kuruluştur.

Böcek ilaçlama uygulaması ve su deposu temizliği konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını yılların birikimini ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Kalite anlayışı ile müşterinin verilen hizmetten tatminini ana hedefimiz olarak benimsedik.

İSTANBUL BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ yaptığı işin arkasındadır.

Siz de İSTANBUL İLAÇLAMA ailesinin avantajlarından faydalanmak isterseniz, hemen şimdi bizi arayın, biliyorsunuz, size bir telefon kadar yakınız.

VİZYONUMUZ

Doğaya duyarlı, insani, fikirsel ve etik değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik imkanlarla vermek, bBirlikte çalıştığımız kişi – kurumlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yurdumuz insanına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli temizlik hizmetleri sunmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: